Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hafsa Zyberi - Çohuni Djema Shaloni Atin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Çohi djema shaloni atin
Besa atin e kam shalu
Cili djal o po vjen o me mu

Cili djal o po vjen o me mu
Po thot Mema po vij unë
Ja pret Stafa ma i parë jam unë

Ti mre Stafë o Staf o Delia
Sot po t'njifet o burrënia
Me qitë pushk o ke zotnia

T’kishe pasë o nji djal o si Mema
Paç me i hy o vezirit mrena
Paç me ia le oxhakun me femna

Paç me ia le oxhakun me femna

Ky tekst u dërgua nga  arsimdiberPublikimi: 19/10/2009


Më Shumë Këngë Nga Hafsa Zyberi:


Komente 0


Hafsa Zyberi - Çohuni Djema Shaloni Atin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Çohuni Djema Shaloni Atin".
3. Video është e këngës "Çohuni Djema Shaloni Atin", por nuk këndohet nga Hafsa Zyberi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.