Hajan Dhe Gjenial Thaqi
Hajan Dhe Gjenial Thaqi
Hajan Dhe Gjenial Thaqi
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: për fëmijë/junior
Hajan Dhe Gjenial Thaqi është duo artistësh. Në Dhjetor 2012, Hajan Thaqi & Gjenial Thaqi marrin pjesë në Lyra Fest 2012 me këngën "Babit Ne Mergim".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0