Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hajrie Abazi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  30
  • Vendlindja:
  • Mitrovice 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
BIOGRAFIA: Hajrie Abazi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore folklorike. Më datë 15 Nëntor 2018, Hajrie Abazi publikon videoklipin "T'ka Fal Zoti Yll Bajrak". Më datë 15 Maj 2019, Hajrie Abazi publikon videoklipin "O Shpirt". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Gjoke Mulaj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Jehona Berisha

Besnike Berdynaj

Agnesa Breçani

Vlora Dugolli

Mirsada Krasniqi

Gjida Gashi

Alina Shku

Erta Qerimi

Shkurta Selimi

Vlora Kastrati

Tags: Hajrie Abazi, Hajrije Abazi


Komente mbi këtë artist