Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hajrie Abazi - T'ka Fal Zoti Yll Bajrak  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

15/11/2018

2018-11-15T18:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "T'ka Fal Zoti Yll Bajrak" kënduar nga Hajrie Abazi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Hajrie Abazi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Hajrie Abazi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet