A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Hajrie Abazi - O Shpirt


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/05/2019

2019-05-15T20:00:05

Muzika & Teksti:

Gjoke MulajNa vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "O Shpirt" kënduar nga Hajrie Abazi.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "O Shpirt".
Videoklipi nga Hajrie Abazi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Motrat Hajzeri. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Sonte nuk dot qaj
Edi qe skam faj
Boll ma smund te pres
Njerzt quditen ne mes nesh

Shoqet do ti marr veten do ta knaq
Nese dikujt i pengoj mus hiq let me harroj

Perreth teje dot kercej
edhe ty sdo te verej

2X
Njeher un bera gabim se
ta fala dashurin

2x
ti spo din me mu afru zemren time
Me fitu loja ime tprovokon
Pse o shpirt se kupton

Prit pak o bukurosh sje
I vetmi ne ket bot
Tani sme duhesh te se
Perreth kam shoqe shoqerisht

Sonte dot kercej veten time ta
Nderprej nese dikujt i pengoj
Mus hiq let me harroj
Perreth teje dot kercej

2x
Njeher une bera gabim
Se ta fala dashurin

4x
ti spo din me mu afru zemren time
Me fitu loja ime tprovokon
Pse o shpirt se kupton

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019