Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hajrije Abazi - Po Shkon Çika Ka Kalaja  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

22/07/2019

2019-07-22T10:01:32+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Po Shkon Çika Ka Kalaja" kënduar nga Hajrije Abazi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Hajrije Abazi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Hajrie Abazi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet