Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hajriz Berisha - Dashurisë Po I Këndoj  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

09/04/2014

2014-04-09T19:32:59+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dashurisë Po I Këndoj" kënduar nga Hajriz Berisha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Hajriz Berisha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Hajriz Berisha:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet