Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hajzer Gjoshi - Kete Nate Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Dua t´them diqka qe kurr sta kam than
je veq per mu kurr skom met lan
Tregomi ndjenjat tua tash sa jam me ty
hajde zemer ma thuaj ne sy
SHampanjen ta hapim vetem un e ti
ta mbajm ket sekret askush mos ta di
Pse sme thua te dua tii
me merr me vete mos me le

Reff: 2
Eja mtrego se sa me don
merrme me vete mos me le te vuaj
Dua t´them te jemi s´bashku ket naat
mos thuaj jo se m´vjen inat

Sa koh duhet te pres qe te jem rehat
sa koh te pres te jemi bashk
A esht e shkruar qe te vuaj un
apo eshte mekat qe te du kaq shum
SHampanjen ta hapim vetem un e ti
ta mbajm ket sekret askush mos ta di
Pse sme thua te dua tii
me merr me vete mos me le

Reff:2Nuk kemi video për këtë këngë.
Hajzer Gjoshi - Kete Nate
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kete Nate".
3. Video është e këngës "Kete Nate", por nuk këndohet nga Hajzer Gjoshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hajzer Gjoshi:


Komente 0