Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Live Video Kërko Video

Hajzer Gjoshi - E Dua Dashurinë  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

22/03/2020

2020-03-22T15:10:22+00:00

Orkestrimi:

Hekuran Prenaj"E Dua Dashurinë" është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga Hajzer Gjoshi.
Me siguri do e kemi shumë shpejt këtë tekst, por do ju falenderonim pa masë në rast se mendoni të na ndihmoni.
Videoklipi nga Hajzer Gjoshi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Hajzer Gjoshi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet