A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hakan Altun

Kabul Et ➡ Pranoje

 Turqisht ➡  Shqip
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  6

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Zgjim Brina


Kabul Et

Mutlu muyum sanýyorsun
En az senin kadar sancýlarým
Gülüyorum sanýyorsan
Ýnan ki çok aldanýrsýn

Mecburum gitmeye
Dönüþ yok geriye
Farz et bir rüyaydý
Yalan oldu bu hikaye

Kabul et sonu yoktu bir gün ayrýlacaktýk
Kaderin kucaðýnda belki bir oyuncaktýk
Kabul et suçunu seninde vardý hatalarýn
Çalmýþtý kapýyý o hain zalim ayrýlýk


Pranoje

A po mendon qe jam i lumtur
gati sa ti kam dhimbje
nese mendon qe po qesh
me beso qe po tradhtohesh

Patjeter duhet te shkoj
s'ka kthim prapa
thua qe ishte nje enderr
u be genjeshter kjo histori

Pranoje s'pati fund nje dite do te ndaheshim
ne krahet e fatit ndoshta ishim nje loje
pranoje fajin edhe ti pate gabime
i kishte rene deres ajo ndarje tradhtare mizore

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019