A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Hakan Altun - Sen Sen Diye


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

-

2x
kendim icin degil
bu goz yaslarim
ayrilik vaktinde
aska aglarim

yeni dogan bir ask
olur mu soyle
oldurdun birtane
ona yanarim

olmaz diye basladiysan
affet mem seni
ama sende seviyorsan
uzanmadan bekleyecegim
sanirsin beni

elimde gul demetiyle
hergun kapinin onunde
bekliyorum gunduz gece
gorursun diye

gul ayrilmaz dikeniyle
ben yanarim sen sen diye
mutlulugun hayaline
beklerim yine

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019