Më mbaj mend (për 1 muaj)

Haki Halimi - Jena Gzu O Jena Gzu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Jena gzu o jena gzu
Jena ba me fluturu

Fluturojm e shkojme
N'hava ne prishtine
Sonte dojm me kall

Fluturojm e shkojme
Perpjet ferizaj
Sonte dojm me djeg

Jena gzu o jena gzu
Jena ba me fluturu

Fluturojm e shkojme
Perpjet ferizaj
Sonte dojm me djeg

Fluturojm e shkojme
N'hava me endritin
Sonte dojm me kall

Ky tekst u dërgua nga Erona Rysha


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 31/07/2018


Haki Halimi - Jena Gzu O Jena Gzu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jena Gzu O Jena Gzu".
3. Video është e këngës "Jena Gzu O Jena Gzu", por nuk këndohet nga Haki Halimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Haki Halimi:


Komente 0