Më mbaj mend (për 1 muaj)

Haki Halimi - I Pa Fat Ne Dashuri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Më shkoj jeta vetëm tuj mendu
A thu vallë kështu qenka shkru 2X
I pa fat paskam qenë vertetë
Një dashuri që e kisha e humba përjetë


I pa fat në dashuri
Shumë u deshtëm ne të dy 2X
Vetes nuk ja boj hallall
Premtimin ta pata dhanë


Kjo dashuri mbeti vetëm fjalë
Rrugët tona sa shumë na janë ndarë 2X
Ti në lindje e unë në perëndim
O fati im o shpirti im


I pa fat në dashuri
Shumë u deshtëm ne të dy 2X
Vetes nuk ja boj hallall
Premtimin ta pata dhanë

Ky tekst u dërgua nga Erona RyshaPublikimi: 22/12/2019


Haki Halimi - I Pa Fat Ne Dashuri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Pa Fat Ne Dashuri".
3. Video është e këngës "I Pa Fat Ne Dashuri", por nuk këndohet nga Haki Halimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

3

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Haki Halimi:


Komente 0