Më mbaj mend (për 1 muaj)

Haki Halimi - A M'don Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ne adresë të vjetër
Paska ardh një letër
Jam dashnia jote
E nuk bahem tjetër

Ketë letër dashnie
Paska lot e mall
Po ku të kam o shpirt
Si je a je gjall

Dridhet dora ah ty met shkru
oh spo kam qare se jam
tuj vujt
A m'don a m'don

Edhe pse s'më takon
Edhe pse me mu s'jeton
A m'don tregom a m'don

A m'don a m'don kur m'takon me
ndjen mall a ka mbet dashnia e gjall
a m'don tregom a m'don


Ky tekst u dërgua nga Erona RyshaHaki Halimi
Publikimi: 06/03/2019
Orkestrimi: Agon Neziri


Haki Halimi - A M'don
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A M'don".
3. Video është e këngës "A M'don", por nuk këndohet nga Haki Halimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

4

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Haki Halimi:


Komente 0