Më mbaj mend (për 1 muaj)

Haki Halimi - Qaj Per Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Ende ktu jam
ashtu si mke lan
fjalen e fundit smundem me ta than
e kam fshi adresen
numrin me gjithe emer
por asgje s'ndryshoj kur te mbaj n'zemer

me takim dashnia s'shtohet
as me ndarje nuk paksohet
than qdo send ka ilaq njet
por une se kam gjet

qaj per ty e qaj per veten
pse nvetmi e kaloj jeten
nuk jam msu oh shpirt nket jete
met kerku e mos met gjet

qaj per ty e qaj per veten
pse nvetmi e kaloj jeten
nuk jam msu oh shpirt nket jete
met kerku e mos met gjet

Ky tekst u dërgua nga Erona RyshaPublikimi: 13/01/2020


Haki Halimi - Qaj Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qaj Per Ty".
3. Video është e këngës "Qaj Per Ty", por nuk këndohet nga Haki Halimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

2

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Haki Halimi:


Komente 0