Më mbaj mend (për 1 muaj)

Haki Halimi & Prima Band - Sa Mir Po Lun Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kush po lun
me mu ne valle
e bukura si selvi

kush po lun
me mu ne valle
e bukura si selvi

Eshte e para
kosovarja shtatin
Si selvi

eshte e para
kosovarja shtatin
si selvi

Sa mire po lun
sa mire po kcen
luni qika ren me ren
veç ti me pelqen

Sa mire po lun
sa mire po kcen
luni qika ren me ren
veç ti me pelqen


Ky tekst u dërgua nga Erona Rysha


Nuk kemi video për këtë këngë.


Haki Halimi
Publikimi: 04/02/2015


Haki Halimi & Prima Band - Sa Mir Po Lun
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Mir Po Lun".
3. Video është e këngës "Sa Mir Po Lun", por nuk këndohet nga Haki Halimi & Prima Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Haki Halimi:


Komente 0