Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hala Osmanollaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
  • Vendlindja:
  • Gjonaj 
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
BIOGRAFIA: Hala Osmanollaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Hala Osmanollaj ka filluar të bëhet mjaft i njohur për publikun e gjërë. Ai deri më tani ka realizuar disa këngë me videoklipe, që janë mirëpritur nga të gjithë. Hala e ka realizuar dëshiren e tij për t'ja thënë këngës. Tani, është mjaftë i klikuar e i angazhuar, në mbrëmje, dasma e ahengje. Më datë 17 Maj 2012, Hala Osmanollaj publikon videoklipin "Jam Furrtar". Kjo këngë e afroj më shumë me publikun dhe siç thotë këngëtari i ka bërë shumë nj...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentLamtumirë (2016)

Live


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Adriatik Asllani

Merki Buduri

Shqiprim Sylejmani

Kujtim Ibrahimi

Liridon Vllahiu

Valdrin Durmishi

Pleurant Aliti (Landi)

Sovran Olluri

Herolind Ramabaja

Papushi

Tags: Hala Osmanollaj, Halim Osmanollaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet