Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Hala Osmanollaj - Ti Ment E Leta  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/12/2012

2012-12-05T00:25:29


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti Ment E Leta" kënduar nga Hala Osmanollaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Hala Osmanollaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin




Më Shumë Këngë Nga Hala Osmanollaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet