Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hala Osmanollaj - Djal Pa Behane  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Lamtumirë"

Komente

Asnjë Koment

05/12/2015

2015-12-05T15:03:27+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Djal Pa Behane" kënduar nga Hala Osmanollaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Hala Osmanollaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Xhela. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

dit e natt un po mendoj qysh met shti ne dor...
veq e imja ti dot jesh meq qef a me zor ...
kejt deshirat qka i ke krejt qa kishe lyp
un jam ai qe ti plotsoj sahap e mbyll syt
un jam aj qe ti plotsoj sahap e mbyll syt

ref:
i thua nanes tane jam djal pa behane mat mir e mat sinqert veshtir kishe gjet... (2x)


dit e natt un po mendoj qysh met shti ne dor...
veq e imja ti dot jesh me qef a me zor ...
kejt deshirat qka i ke krejt qa kishe lyp
un jam ai qe ti plotsoj sahap e mbyll syt
un jam ai qe ti plotsoj sahap e mbyll syt

i thua nanes tane jam djal pa behane mat mir e mat sinqert veshtir kishe gjet... (2x)Më Shumë Këngë Nga Hala Osmanollaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet