A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Hala Osmanollaj - Kalle Me Raketa


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

21/05/2016

2016-05-21T19:10:42

Song from the album:

"Lamtumirë"It's a long time that we try finding the lyrics to "Kalle Me Raketa" sung by Hala Osmanollaj.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Hala Osmanollaj attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Shqipe Krivenjeva. We wish that's the lyrics you are looking for:

Kalle vëllau jone o mos u tut
Kalle Ferizajin me barut
O kalle o kalle me raketta
O me mojt men sa o jetaaaaaaaa
O me majt men sa o jeta (2x)

Kalle vëllau o me barut
Kalle krejt Kosoven mos u tut
O me majt men sa o jetaaaaaa
O me majt men sa o jeta (2x)more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019