Më mbaj mend (për 1 muaj)


Hala Osmanollaj - Xhemile
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xhemile".
3. Video është e këngës "Xhemile", por nuk këndohet nga Hala Osmanollaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Hala Osmanollaj - Xhemile Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Lamtumirë"

Komente

Asnjë Koment

21/05/2016

2016-05-21T18:10:43+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Xhemile" kënduar nga Hala Osmanollaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 3 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
3

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Mc Qoppa - Xhemile

Kjuuuuu Prap Qoppa
me ksi sene Turqisht a?
Khajj avavavavav.. aiidee babo
ahaaa , jashaaa

Une me Xhemilen HipHop-it ja lojm kilen
Ma mir qeshtu knoj se lekt jon ka m'lidhen
Po m'thojn tallava okej qe oriental
Parameno Xhemilen me Kule komercial
Ma mir pi knoj Xhemiles se ato e kom kojshik
Se krejt reperat ton um thirin per me dal n'pleqni
Cuzz I'm Special One n'rap oriental
Bitch please call me King i'm Rap Star !
Zdi pse dyshojn pse vet ma pranojn
Se bashk me Mendarin kejt Shqiptart n'kam i qojm
Se un jom Origjinal edhe kur boj Ofamom
Tash e kapi mikrofonin Xhemiles i boj selam.

Xhemilen e kem llokum , e kem llokum e kem llokum
Xhemilen e kem llokum , e kem llokum e kem llokum
Xhemilen e dojna shum , xhemile xhemile
Xhemilen e dojna shum , xhemile xhemile
Xhemile Xhemile Xhemile (Xhemileeee)

Ajo shpesh vjen te na amo kafet i qet vet
Xhemilja ka marak me ja kris muhabet
Na fol per Seriale jo u ndan jo u pan
e kur fol per politik ajo kejt ren ti shan
ja kemi dhan besen qe kem me ja bo ni HIT
Xhemilja osht e jona kan me ngu njerzt per dit
Kena me t'bo me nom e meriton ti ket fam
oj Xhemile V.I.P kan met thir n'tona ont
plasja Xhemile zemren kojshive
dil tash te Fata prite hitin a e nive
po prap mos na harro se neve na ki kojshi
Xhemile allahile doku n'kafe prap me pi...

Xhemilen e kem llokum , e kem llokum e kem llokum
Xhemilen e kem llokum , e kem llokum e kem llokum
Xhemilen e dojna shum , xhemile xhemile
Xhemilen e dojna shum , xhemile xhemile
Xhemile Xhemile Xhemile (Xhemileeee)

Salim Arifi - Xhemile

E pyt nana birin e vet qka
Don biir qka don bir
E pyt nana birin e vet qka
Don biir qka don bir
un e du moj nana ime gjemilen
gjemilen

Ref:
gjemile eeeee gjemile
lejlim le eeee lejlime

gjemilja or biri im sasht per
te na aaa per te na
gjemilja or biri im sasht per
te na aaa per te na
se na jena fukara gjemileeee
gjemile
Ref:
gjemile eeee gjemile
lejlim leeeee e lejlime

sikur lulja qe srrin pa uj
qe srrin pa uj
sikur lulja qe srrin pa uj
qe srrin pa uj
ashtu edhe un po vuj gjemile
eeeee e gjemile

Ref:
gjemile eeee e gjemile
lejlim leee e lejlimle

Meda - Xhemile

e Vet Nana Djlain e vet
Qka Don Tiiii qka don tiii
e Vet Nana Djlain e vet
Qka Don Tiiii qka don tiii
Une e du moj Nana ime
Xhemileee Xhemileeee
Une e du moj Nana ime
Xhemileee Xhemileeee

Ref: Xhemileeeeeee Xhmeileeeeeee
Xhemile Xhemileeeeeee xhemileeeeee
Xhemileeee

Xehmilja o Biri im
S'oshte per te naaaaaaa
S'osht per naaaaa
Xehmilja o Biri im
S'oshte per te naaaaaaa
S'osht per naaaaa
Se na jena Fukara Xemileeeeeeeee
Xhemileeeeeeee Se na jena Fukara Xemileeeeeeeee
Xhemileeeeeeee

Ref: Xhemileeeeeee Xhmeileeeeeee
Xhemile Xhemileeeeeee xhemileeeeee
Xhemileeee

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Hala Osmanollaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë