Më mbaj mend (për 1 muaj)

Halide Piskala - Rrushi I Embel Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

me erdhe pas rehat sme le me fjal te mira embel ma le e pash se terri po me bjen se qka me gjeti me ra ndermen erdhe i bardh sikur debora shum me qef fjalet i mora iku dhe terri me se pash si prej qjelli tek ti une rash.o rrushi rrushi i embel jeta eshte si ne enderr qka vjen tash nuk e di po nihem fantaziNuk kemi video për këtë këngë.
Halide Piskala - Rrushi I Embel
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rrushi I Embel".
3. Video është e këngës "Rrushi I Embel", por nuk këndohet nga Halide Piskala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Halide Piskala:


Komente 0