Më mbaj mend (për 1 muaj)


Halil Bytyqi & Naim Krasniqi - Ku Po Shkon Moj Zane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Po Shkon Moj Zane".
3. Video është e këngës "Ku Po Shkon Moj Zane", por nuk këndohet nga Halil Bytyqi & Naim Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Halil Bytyqi & Naim Krasniqi - Ku Po Shkon Moj Zane Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Cka Po M'rrin Karshi Karshi"

Komente

Asnjë Koment

23/09/2014

2014-09-23T07:08:33+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ku Po Shkon Moj Zane" kënduar nga Halil Bytyqi & Naim Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 7 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
7

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Motrat Fejza. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ku po shkon moj Zanë
Najkun mos mje dhanë

Jam e re bre djalo
As ndërmen se kam

Hej hej as ndërmen se kam

Sje e re moj Zanë
Ke mbush njizet vjet

Mka than nana djalo
Prit edhe naj vjet

Hej hej prit edhe naj vjetMë Shumë Këngë Nga Halil Bytyqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë