Më mbaj mend (për 1 muaj)

Halil Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.5 / Votuan:  2
  • Mosha:
  • 18 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Halil Gashi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. A eshte djali i raspsodit Daut Gashi dhe eshte nga Klina. Ai eshte nje kengetar me ze te fuqishem dhe ka marr pjese ne shum festivale dhe dasma shqiptare. Më datë 6 Qershor 2020, Halil Gashi publikon videoklipin "Dy Zemrat". Më datë 24 Dhjetor 2020, Halil Gashi publikon videoklipin "Xheloze". Më datë 25 Qershor 2021, Halil Gashi publikon videoklipin "Synetia"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Halil Gashi, Lili

Komente 0