Halil Kastrati
Halil Kastrati

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Halil Kastrati është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 2 Shkurt 2018, Halil Kastrati publikon videoklipin "Zgjate Doren E Rahmetit". Më datë 31 Mars 2018, Halil Kastrati publikon videoklipin "Biri Im"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 6