Më mbaj mend (për 1 muaj)

Halil Kastrati - Biri Im Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  26

Ti kur linde biri im
Me gezim te mora ndore
Pastaj mjeket me treguan
Se ti linde i semure

Mu dogj zemra biri im
E te putha ty ne ball
Me plot sprova eshte bota
Keshtu m'duhet ti bej ball

2X
T'gjitha gishtat jane njesoj
Por ty babi te dalloj
Pak me shume shpirti me dhemb
Per ty o evladi jem

Ti nuk je si femijt e tjere
Ti dhe boten e sheh ndryshe
Kur te shoh bir te vetmuar
Po ma ndan zemren pergjysme

O Allah i gjithfuqishem
Ti je Ai qe sheron
Ne e dim o Zoti jone
Kend e don ti e sprovon

2X
T'gjitha gishtat jane njesoj
Por ty babi te dalloj
Pak me shume shpirti me dhemb
Per ty o evladi jem

O ju prinder te sprovuar
Mos merziti e behuni t'fort
Kjo dynja eshte shume e shkurt
E shperblimi eshte i plote


Ky tekst u dërgua nga  memetilandrit1234Halil Kastrati
Publikimi: 31/03/2018
Muzika: Ylber Aliu
Teksti: Halil Kastrati
Orkestrimi: Ylber Aliu


Halil Kastrati - Biri Im
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Biri Im".
3. Video është e këngës "Biri Im", por nuk këndohet nga Halil Kastrati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

1
7

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Halil Kastrati:


Komente 1