Më mbaj mend (për 1 muaj)

Halim Aliu - Ti Po M'pelqen Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


të pa syri u habit
edhe fjala mbeti nfyt
du me t'fol po skam guxim
do mem lshu shpirti im

shikimi par
shikimi par
të pa syri u habit
shikimi par
shikimi par
edhe fjala bmeti nfyt

ake zemer për me fal
beso shpirt ndashni kam ra
po ti them më te bukrat fjal
je ma e mira nket dunja 2x

a beson ne dashuri
ndy pjes zemren ma ke thy
mos më lodh ti pun pa pun
smundesh kurr me gjet si un

ti po m'pelqen
ti po m'pelqen
a beson në dashuri
ti po m'pelqen
ti po m'pelqen
ndy pjes zemrën ma ke thy

ake zemer për me fal
beso shpirt ndashni kam ra
po ti them më te bukrat fjal
je ma e mira nket dunja 2xPublikimi: 09/12/2013


Më Shumë Këngë Nga Halim Aliu:


Komente 0


Halim Aliu - Ti Po M'pelqen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Po M'pelqen".
3. Video është e këngës "Ti Po M'pelqen", por nuk këndohet nga Halim Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.