Më mbaj mend (për 1 muaj)

Halime Mani & Agron Pefqeli - Ti Ik Prej Meje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Agroni
Edhe 100 vjet jet me ty ti kisha pas sisha pendue as nje her qe une dhe ti jemi dash

Halime Mani
A me ke harru nuk po mundem ta marr vesh ne kurr sishim nda por na ndau syri i keq

Agroni dhe Halime Mani
Ti ik prej meje un ik prej teje na shkoj jeta veq tu ik pse nuk dalim bashk

Agroni "pse je ka ma len pik

ref:Ti ik prej meje un ik prej teje na shkoj jeta veq tu ik pse nuk dalim bashkë

Halime Mani:pse po ma len pik

Agroni
Dita spo me shkon kur e di qe sjam me ty te gjitha n'jet i kisha dhan kohen e vjeter me ty

Halime Mani
A me ke harru nuk po mundem ta marr vesh ne kurr sishim nda por na ndau syri i keq

Agroni dhe Halime Mani
Ti ik prej meje un ik prej teje na shkoj jeta veq tu ik pse nuk dalim bashk

Agroni:pse po ma len pik

ref:Ti ik prej meje un ik prej teje na shkoj jeta veq tu ik pse nuk dalim bashkë

Halime Mani" pse po ma len pik

ref:Ti ik prej meje un ik prej teje na shkoj jeta veq tu ik pse nuk dalim bashkë


Ky tekst u dërgua nga  arjana

Halime Mani & Agron Pefqeli - Ti Ik Prej Meje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Ik Prej Meje".
3. Video është e këngës "Ti Ik Prej Meje", por nuk këndohet nga Halime Mani & Agron Pefqeli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Halime Mani:


Komente 0