Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Halit Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  12
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
BIOGRAFIA: Halit Gashi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike dhe popullore folklorike. Në vitin 2016, Halit Gashi publikon albumin "Xheladin Gashi-Plaku" Më datë 21 Shtator 2019, Halit Gashi publikon videoklipin "Dr. Lec Gradica". Muzika e këngës u punua nga Burim Krasniqi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Xhavit Hajdari....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Xhaxhai i

Arion Gashit

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareXheladin Gashi-Plaku (2016)

Oj Kosove Ta Puthsha Plagen


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Idajet Sejdiu

Nexhat Haliti

Jashar Sejdiu

Hasan Cetaj

Besim Haliti

Adem Kastrati

Mendi Buci

Naim Hajdari

Halil Demiri

Rrahim Fejzullahu

Tags: Halit Gashi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet