Më mbaj mend (për 1 muaj)

Halit Gashi
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  16

Halit Gashi është këngëtar i njohur. Në vitin 2016, Halit Gashi publikon albumin "Xheladin Gashi-Plaku"

Më datë 21 Shtator 2019, Halit Gashi publikon videoklipin "Dr. Lec Gradica". Muzika e këngës u punua nga Burim Krasniqi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Xhavit Hajdari.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Xhaxhai i

Arion Gashit

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera


Komente 0