Më mbaj mend (për 1 muaj)

Halit Gashi - Kosova E Adem Jasharit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.8 / Votuan:  6

KU RRJEDHEN QET LUMI HEJ, KU NAL TURRIN DRINI
U RRIT NEPER SHEKUJ HEJ, NI THESAR FLORINI

KOSOVA KRENARE, ME GJOKSIN PREJ SHKAMBIT
DOLE FITIMTARE HEJ, I DHE NDER GJITHE KOMBIT
TY PO TA KNOJ KANGEN, E PO E HEQ MALLIN
KOSOVE E ADEM JASHARIT, HEJ TA PUTSHA BALLIN
HEJ TA PUTHSHA BALLIN O HEJ

FORTUNAT S'TE NDALEN HEJ, S'PATEN QA ME T'BA
RUJTE T'MADHIN EMEN HEJ, COPA MOS ME U NDA

KOSOVA KRENARE, ME GJOKSIN PREJ SHKAMBIT
DOLE FITIMTARE HEJ, I DHE NDER GJITHE KOMBIT
TY PO TA KNOJ KANGEN, E PO E HEQ MALLIN
KOSOVE E ADEM JASHARIT, HEJ TA PUTSHA BALLIN
HEJ TA PUTHSHA BALLIN O HEJ


Ky tekst u dërgua nga VALON

Halit Gashi - Kosova E Adem Jasharit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kosova E Adem Jasharit".
3. Video është e këngës "Kosova E Adem Jasharit", por nuk këndohet nga Halit Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Halit Gashi:


Komente 0