Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hamez Llapqeva - O Sa Mire Me Qika Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

X2
O sa mir sa mir me çika
Se kshu e don muzika
O sa mir sa mir me çika
Se kshu e don muzika

X2
O sa mir sa mir me çuna
Se kshu e lypka puna
O sa mir sa mir me cuna
Se kshu e lypka puna

X2
O sa mir sa mir me halla
Se kshu kallet mehalla
O sa mir sa mir me halla
Se kshu kallet mehalla

X2
O sa mir sa mir me mbesa
Se kshu kallet atmosfera
O sa mir sa mir me mbesa
Se kshu kallet atmosfera

Ky tekst u dërgua nga R.I.Renditja: Top 200
Publikimi: 24/08/2016


Më Shumë Këngë Nga Hamez Llapqeva:


Komente 0


Hamez Llapqeva - O Sa Mire Me Qika
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Sa Mire Me Qika".
3. Video është e këngës "O Sa Mire Me Qika", por nuk këndohet nga Hamez Llapqeva.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.