Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hamit Kastrati & Perparim Brati - O Çka Më Ke Bylbyl Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

o qka ke byblyl ti qe spo kendon eeee rf2
ani prej merakut dylber o more djal
se nuk kam jaran e vaj medet

o qka ke bylbyl more tu kan zbardhun floket eeee rf2
ani prej marakut dylber o more djal
se mkan lanun shoket vaj medet

o qka ke bybyl ee tu ka zbardh qerpikuuu rf2
ani prek marakut dylber o more djal
sem mka lan arshiku vaj me det rf2


Ky tekst u dërgua nga elton ismaili

Hamit Kastrati & Perparim Brati - O Çka Më Ke Bylbyl
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Çka Më Ke Bylbyl".
3. Video është e këngës "O Çka Më Ke Bylbyl", por nuk këndohet nga Hamit Kastrati & Perparim Brati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hamit Kastrati:


Komente 0