Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hamit Kastrati & Perparim Brati - Nana Din Me Fal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

del nan zeza nbreg te detit
Dhe shikon matane
Mallkue qofsh jeta e kurbetit
Se vetem mke lane

Ti o det qe shpesh trazohesh
A din mem kallxu
Djemt e mi qe ti mi more
Kallxom kaj ke qu

Asnje lajm prej tyne smora
Qoft vetem nji fjal
Amanet pot lutet nana
Mtrego a jan gjall

Kur un ndava un me ta
Ty ti kam dorzu
Tregoj nanes ksaj fatzeze
Oooooo a mi ke kalu

Ti o det o det i gjan
Me te bardhat fjal
Mos ja fsheh tverteten nanen
Nana din me fal

Nbregun tan nana pot lutet
Fjalt me mi nigju
Mos lejo ma per kerkan
Me mi ndodh si mu

Mos lejo ma per kerkan
Ooo mei ndodh sikur mu


Ky tekst u dërgua nga Emanuel vasija


Nuk kemi video për këtë këngë.
Hamit Kastrati & Perparim Brati - Nana Din Me Fal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nana Din Me Fal".
3. Video është e këngës "Nana Din Me Fal", por nuk këndohet nga Hamit Kastrati & Perparim Brati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hamit Kastrati:


Komente 0