Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hamko - Hajde Dridhe  (Feat. Dinak & Enigma)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Enigma

Featuring

Dinak

31/12/2008

2008-12-31T12:22:16+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajde Dridhe" kënduar nga Hamko.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Hamko i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Hamko:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet