Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hamza Malik

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Hamza Malik është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Pop artisti Hamza Malik ka gjasa të godasë çmim të parë me lirimin e vetme të tij të fundit, O Jaana, e cila përmban Rahat Fateh Ali Khan. Është një udhë e butë dhe hummable, e përbërë nga Sahir Ali Bagga, dhe prodhuar nga Rohit Kishnani për Zee Music. Ish-vokalisti i Jal-it, Farhan Saeed, debuton si drejtor në videon e cila përmban Iqra Aziz, bashkë-yllin e tij të njohur nga serial serial hit i Ramazanit, Suno Chanda dhe Malik....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Obie Kellz

Tags: Hamza Malik


Komente mbi këtë artist