Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hamza Malik
Nuk ka akoma asnjë votë

Këndon kryesisht: pop

Hamza Malik është këngëtar. Pop artisti Hamza Malik ka gjasa të godasë çmim të parë me lirimin e vetme të tij të fundit, O Jaana, e cila përmban Rahat Fateh Ali Khan. Është një udhë e butë dhe hummable, e përbërë nga Sahir Ali Bagga, dhe prodhuar nga Rohit Kishnani për Zee Music. Ish-vokalisti i Jal-it, Farhan Saeed, debuton si drejtor në videon e cila përmban Iqra Aziz, bashkë-yllin e tij të njohur nga serial serial hit i Ramazanit, Suno Chanda dhe Malik.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

të tjeraKomente mbi këtë artist