Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hana Band - Ora 12 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Sot Viti I Ri po vjen
mua më gjen
Mes katër muresh vet
Unë mbeta vet

Të ndjejë
Ti mua a më ndjenë
Në gjumë kur bjen
A flen i qetë

A flenë I qetë
E din ti cfarë ke bërë
Një mal të tërë
Me premtime e gënjeshtra

Hej,sa të deshta
Këtë vit të rëndë
Gjatë do ta mbaj mënd

REFRENI

Sonte n’ora 12
Kur akrepat do të puthen
T’gjithë të dashuruarit
Janë bashkë,festojnë

Sonte n’ora 12
Ngrejnë dolli
Ata që duhen
Veq njerëzit si unë

Lotojnë...
Hana Band
Renditja: Top 200
Publikimi: 21/05/2007
Muzika: Ilir Berani
Teksti: Ilir Berani


Hana Band - Ora 12
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ora 12".
3. Video është e këngës "Ora 12", por nuk këndohet nga Hana Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hana Band:


Komente 0