Më mbaj mend (për 1 muaj)


Hana Cakuli - Simbol

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Simbol".
3. Video është e këngës "Simbol", por nuk këndohet nga Hana Cakuli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Hana Cakuli - Simbol  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

Teksti:

Ardit Roshi

Muzika & Orkestrimi:

Flori Mumajesi

Këngë e albumit:

"Best Hits On Super Sonic"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2009

Pjesëmarrëse në

VFM 2009

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2008

Komente

Asnjë Koment

20/11/2008

2008-11-19T23:00:00+00:00Nuk ka më kohë dhe fundin shoh,
Një fjalë është e fundit, dëgjo.
E di, kam faj por prit, tek ti shpirtin kam...

Ref.
Ti mos më harro, se nuk mundem jo
Shpirti m'u dogj më zë,
zemra nuk rrahu më për ty, për ty.

Ti mos me harro, se nuk mundem jo
Shpirti m'u dogj më zë, zemra nuk rrahu më
Si mundet një trup pa shpirt.

Nuk dua mëshirë,
të fundit puthje më fal tani
Pastaj lërmë te qaj.
Një ndjenjë po vdes,
merre frymën që sot nga unë po del..

Ref.
Ti mos më harro, se nuk mundem jo
Shpirti m'u dogj më zë,
zemra nuk rrahu më për ty, për ty.

Ti mos me harro, se nuk mundem jo
Shpirti m'u dogj më zë, zemra nuk rrahu më
Si mundet një trup pa shpirt.


Ky tekst u dërgua nga Fjona   altina   Meda10
Më Shumë Këngë Nga Hana Cakuli:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet