Më mbaj mend (për 1 muaj)


Hana Cakuli - Une Vendos

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une Vendos".
3. Video është e këngës "Une Vendos", por nuk këndohet nga Hana Cakuli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Hana Cakuli - Une Vendos  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Muzika:

Pirro Çako

Orkestrimi:

Darko Dimitrov

Këngë e albumit:

"Hitet E Veres 2011 Vol.2"

Komente

Asnjë Koment

06/07/2011

2011-07-06T05:43:24+00:00Une jam modeli me perfekt ne bote
Mendimin tim askush nuk e blen dot
Cdo superstar une e sfidoj
Ne thember e qelloj

Vet e vendos kur meshkujt t'i denoj
Pa dashuri ne vete rezistoj
Edhe nga burgu cdo frymarrje naten kontrolloj

Per te qene e lire si era me krijuan
Jam me fat qe linda femer se kam zemer
Po kerkove shume
Zeron mer ne fund

Une vendos kur te lendoj
Une vendos dhe kur te sheroj
Largohu largohu
Je trup i huaj

Une vendos kur dashuroj
Une vendos kur nuk dashuroj
Me fal,me fal,me fal,me fal
S'kam qasje dot per ty ne vale

Asgje nuk per ty pse me shikon
Unaza jote gishtin ma shtrengon
Nuk kam nevoje te kem une nje model,nje hero
Ajo qe vlen me shume eshte jeta ime
Shkelqej me shume sa here ka perendime
Une jam gjithmone nje kohe perpara teje
Une jam gjithmone e forte perpara meje

Une vendos kur te lendoj
Une vendos dhe kur te sheroj
Largohu largohu
Je trup i huaj

Une vendos kur dashuroj
Une vendos kur nuk dashuroj
Me fal,me fal,me fal,me fal
S'kam qasje dot per ty ne vale

Per te qene e lire si era me krijuan
Jam me fat qe linda femer se kam zemer
Po kerkove shume
Zeron mer ne fund....


Ky tekst u dërgua nga Ermira
Më Shumë Këngë Nga Hana Cakuli:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet