Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Hana Jahaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Hana Jahaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vajtuese. Më datë 31 Janar 2019, Hana Jahaj publikon videoklipin "Nese Ti Me Don". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici & Emrah Xhixho, ndërsa teksti u shkrua nga Olsi Celmeta....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Suela Xholli

Arijana

Jetesa Gashi

Alma Kryeziu

Vali (F)

Ronita Zeneli

Blerona Bytyqi

Tina Qeli

Suela Ismaili

Diana Dani

Tags: Hana Jahaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet