Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hana Nikprelaj - Larg Kosoves Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


me nje ze te dridhur
po flet nane e shkreta
larg kosoves biro
qysh po te kalon jeta

loti rrjedh nga syri
si shiu nga qielli
larg kosoves biro
cysh po te ngroh dielli
larg kosoves biro
cysh po te ngroh dielli

II
nanes edhe drita
po i duket terr
larg kosoves biro
gjumi qysh po t´merr

vet nana ka mbetun
si zogu pa krah
larg kosoves biro
zemra qysh po te rrah
larg kosoves biro
zemra qysh po te rrah


Ky tekst u dërgua nga  Beni


Nuk kemi video për këtë këngë.
Hana Nikprelaj - Larg Kosoves
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Larg Kosoves".
3. Video është e këngës "Larg Kosoves", por nuk këndohet nga Hana Nikprelaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hana Nikprelaj:


Komente 0