Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hana Nikprelaj - Si Po Thue Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

moj e mira si po me thue
moj e mira si po me thue
per dicka
per dicka ce te kam kerku e
shum mendova
shum mendova per dy fjal
ktu po me fiket
ktu po m´fiket ni mahall
ni mahall e

II
hajde te dalim bashk te rrim
hajde te dalim bashk te rrim
se kto dite
se kto dite tjeter nuk vij
si spo ke
si spo ke aspak meshir
cfaj kam une
cfaj kam une pse je i mir e

III
ne medime kot ke tret
ne medime kot ke tret
nuk kam tjeter
nuk kam tjeter vec nje jet e
mendo pak
mendo pak sa jem te ri
neuk shkon jeta
nuks shkon jeta pa dashni e


Ky tekst u dërgua nga  Beni

Hana Nikprelaj - Si Po Thue
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Po Thue".
3. Video është e këngës "Si Po Thue", por nuk këndohet nga Hana Nikprelaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hana Nikprelaj:


Komente 0