Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hana Nikprelaj - Qaj E Pres Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Plot me halle une u rrita
Kur u rrita u qudita, nuk vonoj me ardh gurbeti, shpejt te mori, sdin nga te treti.

REFRENI:
Çaj e çaj e pres e pres, e ke ruaj veq kur te vdes,ne telefon kur vjen nje za, amanet o po ta la.
Ruaj do lote me ma qa hallin
Se ter rruges ta du varrin
Nje cop drit shpirti kerkon
Me te pa ty ka vjen e shkon

Me te pas ty mi marsh do lot, per ty mo ver nuk ka edhe ne anderr rralle po te sho, her te njoh e her s’te njoh.

Perseritet refreni
REFRENI:
Çaj e çaj e pres e pres, e ke ruaj veq kur te vdes,ne telefon kur vjen nje za, amanet o po ta la.
Ruaj do lote me ma qa hallin
Se ter rruges ta du varrin
Nje cop drit shpirti kerkon

Dal e rri ne skaj te deres, kuvendoj me zogjt e veres, hajde djal sa nuk kam vdek se kur te vdes ban sikur qeshe.


Ky tekst u dërgua nga V.Sh

Hana Nikprelaj - Qaj E Pres
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qaj E Pres".
3. Video është e këngës "Qaj E Pres", por nuk këndohet nga Hana Nikprelaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hana Nikprelaj:


Komente 0