Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hana Nikprelaj - Vashat Ma Te Bukura Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Vashat ma të bukura
Vashat miss Kosova
Ani kush i ka o?
Veç i ka Gjakova
Ani kush i ka o?
Veç i ka Gjakova

Refreni:
E hajde, hajde
Hidhe, hidhe
Dridhe belin dridhe, dridhe
Hajde, hajde
Hidhe, hidhe
Dridhe belin dridhe, dridhe
(x2)

Vashat ma të bukura
Vashat miss Shqipëria
Ani kush i ka o?
Veç i ka Malësia
Ani kush i ka?
(Kush more?)
Veç i ka Malësia

Refreni:
E hajde, hajde
Hidhe, hidhe
Dridhe belin dridhe, dridhe
Hajde, hajde
Hidhe, hidhe
Dridhe belin dridhe, dridhe
(x2)

E vashat ma të bukura
Vashat miss Iliria
Ani kush i ka o?
Dibra dhe Çamëria
Ani kush i ka o?
Dibra dhe Çamëria

Refreni:
E hajde, hajde
Hidhe, hidhe
Dridhe belin dridhe, dridhe
Hajde, hajde
Hidhe, hidhe
Dridhe belin dridhe, dridhe
(x2)


Ky tekst u dërgua nga  Tinski


Nuk kemi video për këtë këngë.
Hana Nikprelaj - Vashat Ma Te Bukura
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vashat Ma Te Bukura".
3. Video është e këngës "Vashat Ma Te Bukura", por nuk këndohet nga Hana Nikprelaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hana Nikprelaj:


Komente 0