Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Hana Orllati

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  62
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 13 Vjeç
BIOGRAFIA: Hana Orllati është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Prej dy vitesh ka nisur të merret me muzikë. Ajo ka marrë pjesë në festivale muzike për fëmijë. Këngëtarët e saj të preferuar janë Celine Dion dhe Andrea Bocelli. Hana, gjithashtu shkruan poezi dhe së shpejti do të botojë edhe një libër. Ëndrra e saj më e madhe është të përfaqësojë Shqipërinë ose Kosovën në Eurovizion. Në të ardhmen e sheh veten si këngëtare dhe shkrimtare. Në vitin 2018, Hana Orllati merr pjesë në Voice Kids Albania....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Vesa Hamdiu

Urtina Ramadani

Anisa Hoda

Stina Shala

Anjeza Gashi

Rita Daklani

Arsa Dervishi

Finesa Sadiku

Eanda Nishevci

Sara Mulliqi

Tags: Hana Orllati


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet