Audio

Hanello - E Njejta Dit  (Feat. Overdose & Niil-B)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/03/2009

2009-03-19T13:02:41

Featuring

Niil-B

Featuring

O.D (Overdose)Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "E Njejta Dit" kënduar nga Hanello.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Hanello i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Hanello: