Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Hanumshahe Morina

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
BIOGRAFIA: Hanumshahe Morina është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në vitin 2013, Hanumshahe Morina publikon albumin "Jam Vajz Pa Behane"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareJam Vajz Pa Behane (2013)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Marjana Hila

Mirjeta Mema

Aida Cara

Silvi Dollapi

Violeta Demaj

Besiana Kertusha

Nesa Omaj

Albina Jahjaga

Viki (Violeta Lulgjuraj)

Mimoza Nelaj

Tags: Hanumshahe Morina, Hanemshahe Morina, Hana Morina


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet