A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Haredin Sinaj

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Haredin Sinaj is a singer of Southern Albania Traditional music. Më datë 22 Mars 2018, Haredin Sinaj publikon videoklipin "Kenge Per Baba Fetahun". Më datë 6 Dhjetor 2018, Haredin Sinaj publikon videoklipin "Zot U Bera Me Djale"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Tiku I Permetit

Bardhi Zdrava

Agron Bego

Hasan Marra

Lirim Muçollari

Sulo Latifi

Skender Kalenja

Fatos Selmani

Pellumb Plaka

Muharem Ramaj


Tags: Haredin Sinaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019