Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hareja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
BIOGRAFIA: Hareja është një grup artistësh i njohur. Hareja janë: Afrim Emini-vokal, Skender Jakupi-solo gitar, Eroll Jakupi-Gitar/Sint, Nuriamet Emini - bateri dhe Agron Ismaili-bas gitar....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Etna

R.A.G

Bloody Soldierz

Night Rappers

Era Corrupted

Ligji Rruges

Gillespie

Potpuri Me Bilbilat

Vëllezërit Zikolli

Madd Dogs

Tags: Hareja, Hareja Band


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet